Kompass

Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASS, Henry Browne & Son Ltd. "Sestrel" Compass, London, 1900-tal, no. 496, i mahogny fordal, längd ca 23 cm

Slitage

572440

2018-09-22