Gianni Versace, "Gessato", vas, Venini 1997
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GIANNI VERSACE, "Gessato", vas, Venini, Italien 1997,
dekor av band i svart och vitt, röd botten, signerad Venini Gianni Versace 1997/9, höjd 27 cm
För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
Skador: invändig repa
invändig repa
572468
2018-09-24