Gianni Versace, "Gessato", vas, Venini 1997

Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

GIANNI VERSACE, "Gessato", vas, Venini, Italien 1997,
dekor av band i svart och vitt, röd botten, signerad Venini Gianni Versace 1997/9, höjd 27 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
Skador: invändig repa

invändig repa

572468

2018-09-24