Ikon i mässing och emalj

Ikon i mässing och emalj
Ikon i mässing och emalj
Ikon i mässing och emalj
Ikon i mässing och emalj

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

IKON, Kalvariekors, 1800/1900-tal, Ryssland, emaljerad mässing, höjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

emaljskador

572477

2018-09-26