Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
IKON, Kalvariekors, 1800/1900-tal, Ryssland, emaljerad mässing, höjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
emaljskador
572477
2018-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner