Ikon Guds Moder Marias avsomnande

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1800-talets första hälft, Ryssland, Guds Moder Marias avsomnande, tempera på trä på krederad träpannå med försänkt mittdel, 32,5x27 cm

skador, krackelyrer, färgbortfall

572478

2018-09-26