Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, 1800-talets första hälft, Ryssland, Guds Moder Marias avsomnande, tempera på trä på krederad träpannå med försänkt mittdel, 32,5x27 cm
skador, krackelyrer, färgbortfall
572478
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här