Golvlampa Luxus

Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus
Golvlampa Luxus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Luxus, betsad trästomme, stämplad Luxus Sweden, mönstrad plyschskärm, etikettmärkt Texolux Maja Frid, 1970-tal, höjd ca 148 cm

Minimalt slitage

572504

2018-09-20