Ulrica Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Vännen", signerad Ulrica HV olja på pannå, 46 x 38 cm

572532

2018-09-21