Zoltan von Boer oljemålning

Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

8 000 SEK

ZOLTAN VON BOER (Ungern/Sverige, född 1924): Porträtt föreställande Karl XII, signerad och daterad Zoltan von Boer 1969, olja på pannå, ca 50x45 cm

572536

2018-09-21