Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér samt detaljer i mässing, 3 lådor i sarg, grön skinnskiva, höjd ca 77, 122x59 cm
Repor, märken, fanéravslag
572541
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här