Alma Öhrström olja

Alma Öhrström olja
Alma Öhrström olja
Alma Öhrström olja
Alma Öhrström olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): "Folkpensionären", olja på duk 55 x 75 cm, a tergo signerad samt Mölle

Proveniens: Inköpt på Galleri 5 sekler, 1966

572542

2018-09-21