Pär Lindblad "Ungar på ängen" olja på pannå

Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad
Pär Lindblad

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Ungar på ängen", signerad Pär Lindblad, olja på pannå, ca 77x66 cm

Smärre färgavfall på kanterna förmodligen p.g.a. tidigare ram

572550

2018-09-21