Klubbat för:
13 000 SEK
15 000 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): interiör med kvinnor och leoparder, signerad och daterad Ulrica Hydman-Vallien -70, olja på pannå, ca 47x54 cm
572556
2018-09-21