Ulrica Hydman-Vallien oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

15 000 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): interiör med kvinnor och leoparder, signerad och daterad Ulrica Hydman-Vallien -70, olja på pannå, ca 47x54 cm

572556

2018-09-21