Vägglampor mässing

Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing
Vägglampor mässing

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, EWÅ, 1960-tal, ledad arm, skärm i textil, längd ca 55 cm

Smärre slitage

572559

2018-09-23