Neonskylt
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NEONSKYLT, "Bar Bistro Sargasso Casino", svartlackerad metall, olikfärgade glasrör, 109x141 cm
Proveniens, nattklubben "Sodom" i Lund, har även synts i filmen "Kurt Wallander, den orolige mannen" 2009
bruksslitage, repor i lacken, öppen baksida, fungerar vid test
572587
2018-09-21