Neonskylt

Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt
Neonskylt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NEONSKYLT, "Bar Bistro Sargasso Casino", svartlackerad metall, olikfärgade glasrör, 109x141 cm

Proveniens, nattklubben "Sodom" i Lund, har även synts i filmen "Kurt Wallander, den orolige mannen" 2009

bruksslitage, repor i lacken, öppen baksida, fungerar vid test

572587

2018-09-21