Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAROTT, SKÅLAR MED LOCK, 5 dlr., porslin, Japan, 1900-talets andra hälft, dekor i imari samt underglasyrblått, höjd ca 6-16 cm
Slitage
572589
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här