Porslin Japan

Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAROTT, SKÅLAR MED LOCK, 5 dlr., porslin, Japan, 1900-talets andra hälft, dekor i imari samt underglasyrblått, höjd ca 6-16 cm

Slitage

572589

2018-09-22