Frans Michael Kempe oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

FRANS MICHAEL KEMPE (1911-1978): Segelbåtar i hamn, signerad F M K -38, olja på duk, ca 53x72 cm

572590

2018-09-21