Hans Bellmer etsning

Hans Bellmer etsning
Hans Bellmer etsning
Hans Bellmer etsning
Hans Bellmer etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS BELLMER (Tyskland 1902-1975): ur serien Madame Edwarda, 1965, etsning på japanpapper, tryckyta ca 18,5 x 8 cm, signerad med blyerts Bellmer

572620

2018-09-22