Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS BELLMER (Tyskland 1902-1975): ur serien Madame Edwarda, 1965, etsning på japanpapper, tryckyta ca 18,5 x 8 cm, signerad med blyerts Bellmer
572620
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här