Ingrid Nilsson akvarell

Ingrid Nilsson akvarell
Ingrid Nilsson akvarell
Ingrid Nilsson akvarell
Ingrid Nilsson akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID NILSSON-OLSSON (född 1945): Kurtiserande par, signerad Ingrid Nilsson, akvarell på papper, ca 52x66 cm

572629

2018-09-20