Pastell Carl Brandt

Pastell Carl Brandt
Pastell Carl Brandt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL BRANDT (1871-1930), Kustmotiv, pastell, signerad och daterad -03, 17 x 52 cm

572668

2018-09-22