Johnson Bros matservis "Fish"
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNSON BROS, ´´Fish´´, matservis, 15 dlr, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, bestående av: 12 mattallrikar, 1 uppläggningsfat, 1 skål, 1 såssnipa
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma
572692
2018-09-21