Johnson Bros matservis "Fish"

Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON BROS, ´´Fish´´, matservis, 15 dlr, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, bestående av: 12 mattallrikar, 1 uppläggningsfat, 1 skål, 1 såssnipa

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

572692

2018-09-21