Verner Åkerman marmorskulptur

Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur
Verner Åkerman marmorskulptur

Klubbat för:

8 800 SEK

6 000 SEK

VERNER ÅKERMAN (1854-1903): Perlan, marmor, signerad V Åkerman, höjd 29 cm

mindre nagg

572712

2018-10-23