Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGTELEFON, LM Ericson "Rikstelefon", omkring år 1900, fanerad med mahogny, höjd ca 73 cm
Slitage, smärre fanérskador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, delvis ommålad
572722
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här