Väggtelefon LM Ericson

Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson
Väggtelefon LM Ericson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTELEFON, LM Ericson "Rikstelefon", omkring år 1900, fanerad med mahogny, höjd ca 73 cm

Slitage, smärre fanérskador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, delvis ommålad

572722

2018-09-22