Skål vas 1900-tal

Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal
Skål vas 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, VASER, glas, 3 dlr, Göran Wärff, Vicke Lindstrand och Gerda Strömberg, höjd ca 13-26,5 cm

Skålen med smärre nagg

572729

2018-09-22