Radioapparat Eumig 1930-tal

Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal
Radioapparat Eumig 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIOAPPARAT, Eumig "LS IV", 1930-tal, bakelit och lackerad plåt, höjd ca 27, längd ca 32, bredd ca 24 cm

Rost, slitage, färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

572731

2018-09-22