Gräddset silver Stockholm

Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm
Gräddset silver Stockholm

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

GRÄDDSET, 4 dlr., sterlingsilver, Guld- och silversmedjan H. Svensson, Stockholm 1960-tal, bestående av: mindre bricka, gräddkanna, sockerskål samt sockersked, längd ca 22, höjd 4-6 cm, vikt ca 535 g

Smärre repor

572739

2018-09-21