Slaglåsgevär London Vapen

Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen
Slaglåsgevär London Vapen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, engelskt, Charles Osborne & Co, pipa med oktagonalt kammarstycke, kaliber ca 18,6 mm, lås med graverad dekor, lås och pipa märkt Chas Osborne & Co, halvstock i valnöt med nätskuren kolvhals och framstock, numrerad 2511, längd 122 cm

Laddstake saknas, slitage och märken

572742

2018-10-22