Silverföremål 1800-1900-tal

Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal
Silverföremål 1800-1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, BESTICK, VAS, BÄGARE, m.m. 22 dlr, silver, 1/1900-tal, totalvikt ca 950 g

Slitage, gravyr, skador

572753

2018-09-22