Hendrik Cornelis Kranenburg oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HENDRIK CORNELIS KRANENBURG (1917-1997): Landskap med väderkvarn, signerad H. C. Kranenburg, olja på duk, ca 45x53 cm
Kuntoraportti
572771
Päivämäärä:
2018-09-21