Ed Finnel

Ed Finnel
Ed Finnel
Ed Finnel
Ed Finnel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): ´´Mick Jagger´´ signerad Ed Finell 7-10-75 LA, numrerad 1/20, foto på silvergelatinpapper, ca 60x48 cm

Rispa

572798

2018-09-20