Bertil Vallien Kosta Modern keramik och konstglas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), skulptur, Kosta Boda, slipad kristall med fågel invändigt, höjd 13 cm exklusive medföljande sockel, signerad 98540

Två micronagg

572807

2018-10-28