Bordslampa Art Deco-stil

Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, art deco-stil, patinerad mässing och opalglas, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 44 cm

Bruksspår, (osynlig) nagg på lampgloben, ursprunglig träsockel saknas, senare el, ej funktionstestad

572809

2018-09-22