Bordslampa Art Deco-stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, art deco-stil, patinerad mässing och opalglas, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 44 cm
Bruksspår, (osynlig) nagg på lampgloben, ursprunglig träsockel saknas, senare el, ej funktionstestad
572809
2018-09-22