Maria Miesenberger

Maria Miesenberger
Maria Miesenberger

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Träff", signerad och daterad Maria Miesenberger -99, 176/290, färglitografi, ca 39x38 cm

572810

2018-09-20