Bengt Landin

Bengt Landin
Bengt Landin
Bengt Landin
Bengt Landin
Bengt Landin
Bengt Landin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): "Vision av en uppenbarelse över vatten (dit man längtar)", blandteknik, signerad samt daterad Landin 1964, mått ca 77x90

572825

2018-09-25