Nittsjö keramik

Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik
Nittsjö keramik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NITTSJÖ, 34 dlr, bestående av 6 djupa tallrikar, 6+2 assietter, 2+1 koppar, 6+2 äggkoppar, stop, vas, tillbringare, mindre skål, större (skål diameter 14.45 cm), 3 kärl i variande modeller, lergök, högsta höjd 17,5 cm

Smärre slitage, en äggkopp med nagg

572839

2018-09-20