Matta
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, 1900-talets mitt, USA, Navajo, Arizona, ca 105x 122 cm
Mattan/bonaden har en sida som är solblekt, ett mindre brännmärke (förmodligen efter cigarett), flertal färgblödningar och fläckar, utöver ett förväntat normalt slitage
572862
2018-09-25