Carl Gunne oljemålning
Valmis
2018-09-22
572865
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Hamnbild, signerad Gunne, olja på duk, 49x72 cm