Christian Å Danell

Christian Å Danell
Christian Å Danell
Christian Å Danell
Christian Å Danell
Christian Å Danell
Christian Å Danell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTIAN Å DANELL (född 1944): Kvinnofigur, monogramsignerad Å C D, olja på duk, ca 119x88 cm

572867

2018-09-20