Dali färglitografi
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): The Ugly Duckling, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 44/75, färglitografi på japanpapper, bladstorlek 65,5x50,5 cm,
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1168
572872
2018-09-20