Windsorstolar

Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WINDSORSTOLAR, karmorstolar, 6 st., 1900-talets andra hälft, märkta Made in England The Thomas Glenister company, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

572881

2018-09-25