Per Erik Hagdahl

Per Erik Hagdahl
Per Erik Hagdahl
Per Erik Hagdahl
Per Erik Hagdahl

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ERIK HAGDAHL (1929-1982): "Kärret", signerad P-E H, 1982, akvarell, 77x56,5 cm,
PROVENIENS: Galerie Blanche

572888

2018-09-21