Poakl och kannor

Poakl och kannor
Poakl och kannor
Poakl och kannor
Poakl och kannor
Poakl och kannor
Poakl och kannor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POKAL, KANNOR 1 par, 1800-talets början, slipad dekor, höjd ca 16,5-21 cm

pokalen med fotnagg

572894

2018-09-21