Robert Storm Pedersen
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): (3) Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., 85x62 oramde resp 70x50 på kartong
Kuntoraportti
Hanteringsveck, fläckar
572932
Päivämäärä:
2018-09-21