Robert Storm Pedersen

Robert Storm Pedersen
Robert Storm Pedersen
Robert Storm Pedersen
Robert Storm Pedersen
Robert Storm Pedersen
Robert Storm Pedersen

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROBERT STORM PEDERSEN (1882-1949): (3) Tuborg - Hvergang!, affisch tryckt av Levison Junr. 1970-tal, signerad i trycket Storm P., 85x62 oramde resp 70x50 på kartong

Kuntoraportti

Hanteringsveck, fläckar

572932

Päivämäärä:

2018-09-21