Lennart Nilsson fotografi

Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LENNART NILSSON (född 1922-2017): Geisha, stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi
Skador: Skador

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

572945

2018-10-23