Lennart Nilsson fotografi
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LENNART NILSSON (född 1922-2017): Geisha, stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi
Skador: Skador
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
572945
2018-10-23