Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILGOT OLSSON (1906-1990): porträtt, signerad samt daterad -44, olja på duk, 64x52 cm
572958
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här