Bojan samt vas lackarbeten

Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten
Bojan samt vas lackarbeten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJAN, VAS, 2 dlr., lackarbeten, Kina, 1900-tal, dekor av bergslandskap med figurscener, höjd ca 18-24 cm

Vasen med skador

572972

2018-09-21