Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, förgylld brons, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för fyra ljus, dekor i form av vinrankor, behängd med prismor, höjd ca 55 cm
Enstaka prismor saknas
572978
2018-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här