Ljuskrona nyrokoko

Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko
Ljuskrona nyrokoko

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, förgylld plåt samt metall, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för fyra ljus, höjd ca 60 cm

Armarna något sneda

572979

2018-09-21