Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NERI&HU, "Solo Chair", stolar, 6 st, De La Espada, klädda i svart läder, ben i valnöt, sitthöjd ca 47, bredd ca 52 cm
Smärre bruksslitage, smuts, smärre repor, smärre tryckmärkningar
572983
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här