Sven Erixson Färglitografi

Sven Erixson Färglitografi
Sven Erixson Färglitografi
Sven Erixson Färglitografi
Sven Erixson Färglitografi
Sven Erixson Färglitografi
Sven Erixson Färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Rosor och taggtråd", signerad Sven Erixson, färglitografi, numrerad 42/350, 48x66 cm

572986

2018-09-21